SEO copywriting a metadata

SEO copywriting není sprosté slovo – je to jen to nejsrozumitelnější pojmenování pro službu, kterou nejčastěji poptávají majitelé e-shopů a webů toužící přilákat tzv. organickou návštěvnost z vyhledávačů. V Content Wizards navíc choutkám vyhledávačů rozumíme, neboť náš tým strávil dohromady 6 let prací v SEO oddělení H1.cz.

Co je SEO copywriting?

SEO copywriting je psaní online textů, které jdou naproti preferencím internetových vyhledávačů. Ideálně vznikají po předchozí analýze klíčových slov, která odhalí ty nejvhodnější fráze pro využití ve struktuře webu, v textech, metadatech a doprovodném obsahu napříč internetem. Do hry přitom nevstupují jen klíčová slova, ale i správná struktura obsahu a interní prolinkování.

Co jsou metadata?

Metadata jsou data o datech, která servírují vyhledávačům informace o tom, co najdou na konkrétní stránce vašeho webu. Mezi nejdůležitější metadata patří title a meta description.

Připravíme pro vás

  • Optimalizované texty pro e-shop či klasický web
  • Odpovídající metadata
  • Analýzu klíčových slov ve spolupráci s ověřeným SEO konzultantem
  • Konzultace či školení pro váš tým copywriterů, jak správně pracovat s klíčovými slovy

Spolehněte se naši odbornost, co se týče copywritingu, při honbě za umístěním na předních pozicích vyhledávačů. Nejsme žádní keyword-stuffeři – vždy píšeme především pro lidi.