Offline copywriting

I když online hýbe světem, stále existují milovníci tištěného textu…  a toho pocitu, když si mohou jen tak listovat bez přítomnosti zářícího monitoru. Záleží také na cílové skupině a místě prodeje – v kamenném obchodě přeci jen očekáváte, že vám nabídnou katalog nebo leták, a při procházení městem vám občas utkví v paměti firemní slogan nebo cliam z billboardu. I váš „analogový“ příběh vám pomohou vyprávět Content Wizards.

Co je offline copywriting?

Offline copywritingem rozumíme přípravu marketingově účinných textů, které najdou využití v offline a outdoor médiích – v tištěných časopisech, tiskové (printové) reklamě, ve vašich firemních publikacích, na letácích, billboardech, v rozhlasových a TV reklamách nebo dokonce na obalech výrobků. Spadá do něj i příprava účinného direct mailu včetně těch nejsubtilnějších forem vaší firemní komunikace, jako jsou pozvánky na eventy nebo vizitky.

Připravíme pro vás

  • Texty pro firemní publikace
  • Copy katalogů, brožur, letáků a dalších point of sale materiálů
  • Obsah direct mailů

Vymyslíme pro vás

  • Název výrobku či služby
  • Slogany a claimy

Nezapomínejte, že i offline svět je součástí vaší obsahové strategie. Slaďte komunikaci na všech kanálech a doveďte ji k dokonalosti s Content Wizards.