E-mailing a newslettery

Při prezentaci našich služeb a výrobků nemůžeme spoléhat jen na to, že zákazník výhodnou akci objeví sám od sebe. Největší radost proto máme ve chvíli, kdy se návštěvník webu přihlásí k odběru našeho newsletteru a my mu můžeme pravidelně servírovat personalizovanou dávku novinek a zajímavostí ze svého oboru. Aby se zákazník hned po prvním e-mailingu neodhlásil a my s ním budovali dlouhodobý vztah, je zodpovědné, pokud zpracování newsletteru svěříte copywriterovi.

Co je e-mailing?

E-mailing je rozesílka obchodních sdělení formou elektronické pošty. Obvykle nejde o jednorázovou záležitost, ale pravidelnou komunikaci se zákazníky ze své databáze formou newsletteru.

Co je newsletter?

Newsletter je přehled novinek ve vašem oboru či nabídce – typicky třeba přehled zlevněných nebo nově příchozích výrobků – rozesílaný pomocí e-mailingu. Může mít čistě textovou podobu s prolinky na vaše webové stránky, nebo mu dominují  spíše atraktivní fotografie. I tak si váš zákazník zaslouží osobní přístup a nějaké to „teplé lidské slovo“ bez gramatických chyb.

Připravíme pro vás

Obraťte se na nás i s jazykovou korekturou nebo copyeditingem svých newsletterů – připravovaný e-mailing zkontrolujeme obratem, aby vaši zákazníci nečekali na svůj pravidelný příděl novinek ani o minutu déle.