Zuzana Veselá

content-wizards-web-31.jpg

Content Strategist

Zuzka tvoří v Content Wizards obsahové strategie a stará se o jejich zdárné plnění.  Krom toho vede veřejná i individuální školení.

Poslední roky se zaměřuje především na webový copywriting. Ráda zkoumá, co v textech funguje – na co nejlépe reagují čtenáři i vyhledávače. Spravuje také sociální sítě a komunitní weby.

Vystudovala práva na UK a policejní management a kriminalistku na Policejní akademii. Už při studiích ji to ale táhlo spíše ke psaní. V 19 letech napsala první články pro weby o kuchyních, brzy přidala správu cestovatelského portálu a práci editorky pro tištěný magazín pro ženy. Přes 3 roky působila jako Content Marketing Specialist v agentuře H1.cz.

Je spoluautorkou publikací H1.cz Inbound marketing nebo Copyslovník do capsy. V roce 2015 vydala s kolegy knihu Copywriting: Pište texty, které prodávají. Pomáhala s organizací konferencí CopyCamp a spolu s Annou Sálovou vedla workshopy na akcích ShopExpo a E-shop víkend.

Své zkušenosti vám ráda předá na školení SEO copywritingu a praktickém workshopu copywritingu pro e-shopy. Pozvat si ji můžete také na individuální školení k sobě do firmy.

www.vesela-copywriterka.cz

linkedin.com/zuzana-veselá

@Vesela_copy