O Content Wizards

Jsme přátelská agentura plná mladých, ale zkušených odborníků na copywriting a obsahový marketing. Jako jednotlivci jsme pracovali pro největší agentury i klienty v České republice a nyní vám chceme společně přinášet nejen do detailů propracované copy, ale hlavně příběhy, kterým vaši zákazníci tak rádi naslouchají.

Okouzlete obsahem s Content Wizards

Jsme spolehliví

Nemusíte nás honit po všech čertech, ani se ptát, kdy už to konečně bude. Spolehlivost a zodpovědný přístup jsou tím, čeho si na nás klienti nejvíce cení. Proto si nás také najímají jako své externí obsahové oddělení.

Jsme nízkonákladoví

Nevydržujeme si drahé kanceláře, nechodíme na opulentní obědy a nekupujeme zbytečnosti. Proto vám nabízíme srovnatelné služby za zlomek ceny běžné u velkých agentur. S rozumnými náklady pro vás zajistíme také školení a další doplňkové služby, jako je videoobsah, grafika či eventy.

Jsme starostliví

Nejen, že nám dělá radost vaše spokojenost, ale není nám lhostejné ani prostředí, ve kterém žijeme. Proto dbáme na co nejmenší ekologickou stopu a dáváme pracovní příležitosti maminkám na mateřské dovolené a zdravotně postiženým.

Spojte své síly s obsahovými mágy z Content Wizards.