Anna Sálová

content-wizards-web-35.jpg

Content Strategist & Representative

Anička vede agenturu Content Wizards a je to ona, kdo zvedne telefon, když nám zavoláte s poptávkou po copywritingu.

Specializuje se na kreativní obsahové strategie a anglický copywriting a lokalizaci. Přitom také školí veřejnost a firmy, aby docenily nenahraditelnou roli obsahu při vyprávění příběhu své značky a naučily se o něm přemýšlet.

Vystudovala politologii a žurnalistiku a profesionálně začala psát před 5 lety v jednom dnes již neexistujícím IT časopise. Poté se přesunula na volnou copywriterskou nohu, přičemž dlouhodobě spolupracovala s agenturou H1.cz. Tam nakonec na rok zakotvila jako vedoucí týmu copywriterů a Content Marketing Strategist. Zorganizovala oborovou konferenci CopyCamp 2015 a se spolupracovníky vydala příručky o copywritingu. Od toho byl už jen krůček k založení vlastní agentury, kam se snažila přenést jen to dobré, co za svoji dosavadní pracovní kariéru zažila.

V poslední době jste ji mohli potkat, jak vede workshopy na akcích ShopExpo, E-shop víkendUrychlovač nápadů, E-shop Akademie, GDPR v marketingu nebo Trend Summit 2018. Poznejte se s Aničkou na školení online copywritingu nebo na praktickém workshopu copywritingu pro e-shopy.

PS: Mrkněte na Aničky novou knihu: 33 Inspirací pro ještě lepší copy.

annacopy.cz

linkedin.com

twitter